Aktualności|

Te wakacje z pewnością będą różnić się od ubiegłorocznych. Wielu z nas musiało zmienić plany urlopowe, zrezygnować z obranych destynacji i odnaleźć zupełnie nowe miejsca na czas wakacyjnego wypoczynku. Cieszymy się, że tylu turystów postanowiło w wakacje postawić na Zawoję i zarezerwowało już pobyt pod Babią Górą. Jakie miejsca polecamy poza naszą gminą? Zapraszamy do miejscowości partnerskich Gminy Zawoja, a zwłaszcza… Do Gminy Ustka!

Czas wakacji był dotychczas czasem spotkań – m.in. spotkań z przedstawicielami miast partnerskich Gminy Zawoja, które zazwyczaj odbywały się podczas wpisanych w kalendarze imprez i wydarzeń kulturalnych. Już teraz wiemy, że te spotkania w 2020 roku się nie odbędą. Nie zapominajmy jednak, iż przy zachowaniu ostrożności będziemy mogli cieszyć się wakacyjnymi urlopami w gronie najbliższych – zarówno w Zawoi, jak i innych miejscach Polski.

Wszystkich, którzy ten czas postanowią spędzić nad morzem zachęcamy do wybrania Gminy Ustka, a także skorzystania z przygotowanych tam atrakcji, szlaków turystycznych i innych sposobów na efektywny wypoczynek. Tym, którzy w tym roku postawią na szum Bałtyku i piaszczyste plaże w Gminie Ustka podsyłamy link do Informatora Turystycznego. Jest on co roku wydawany przez Lokalną Organizację Turystyczną „Ustka i Ziemia Słupska”, której Gmina Ustka jest członkiem. Zawiera m.in. bazę miejsc noclegowych, gastronomii i wiele innych przydatnych adresów.

Informator Turystyczny – Gmina Ustka [ZOBACZ]

Zaproszenie od Wójta Gminu Ustka P. Anny Sobczuk-Jodłowskiej [ZOBACZ ]

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content