Aktualności|

Ewa Wachowicz regularnie gromadzi widzów przed telewizorami, dzieląc się z nimi tym co najlepsze – smacznymi potrawami na każdą okazję. Serdecznie zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków programu „Ewa gotuje”, które nagrane zostały w Zawoi. 

Emitowany w Telewizji Polsat program „Ewa gotuje” to źródło inspiracji zarówno dla osób uwielbiających tradycyjną kuchnię, jak i tych, którzy z ciekawością spoglądają na najnowsze trendy kulinarne. Ten program jest nie tylko pełen apetycznych potraw, ale i autentyczności. Bardzo często ekipa telewizyjna trafia bowiem do prawdziwej kuchni Pani Ewy, aby to właśnie tam zrealizować kolejny odcinek. W odcinku wyemitowanym 11 maja 2019 r. widzowie zostali zaproszeni do nowej kuchni Ewy Wachowicz, znajdującej się w drewnianym domku u stóp Babiej Góry. Tym oto sposobem miłość do gór z miłością została połączona z miłością do pysznych potraw.

W programie realizowanym z Zawoi Ewa Wachowicz przygotowała sałatkę z wędzonego pstrąga rukoli i filetów z pomarańczy, a także królika w śmietanie z kopytkami. Punktem obowiązkowym był oczywiście deser. Tym razem w roli głównej znalazło się ciasto ucierane, które powstało za pomocą… widelca. I choć miksera nie było jeszcze na wyposażeniu nowej kuchni to ciasto wyglądało naprawdę perfekcyjnie. Gośćmi programu były mieszkanki naszej gminy: Agnieszka Wala i Marianna Małysa.

Odcinek 362 „Ewa gotuje” wyemitowany 11 maja 2019 r. w Telewizji Polsat można obejrzeć TUTAJ

To jednak nie koniec programów Ewy Wachowicz realizowanych w Zawoi. Kolejny będzie można obejrzeć już 18 maja br. o godzinie 10:00 w Polsacie. Znajdą się w nim porady kulinarne dla tych, którzy lubią dalekie wyprawy. Co warto zjeść przed wyjściem na górski szlak? Z pewnością istotne będzie pożywne śniadania. Dlatego też Ewa Wachowicz przygotuje jaja sadzone z kiełbasą oraz pomidorami i papryką. Nie zabraknie także bigosu, choć zostanie on przyrządzony w nieco niestandardowej, wegańskiej wersji, a także trójkolorowego, pysznego deseru. Co to będzie? Dowiecie się sami oglądając kolejny odcinek, w którym Zawoi i Babiej Górze opowiadać będzię Piotr Jezutek.

Kolejne odcinki programu „Ewa gotuje” emitowanego z Zawoi będzie można obejrzeć w Telewizji Polsat:

  • 18 maja 2019 r. (sobota) o godzinie 10:00
  • 25 maja 2019 r. (sobota) o godzinie 10:00.

Zapraszamy przed telewizory!

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content