Aktualności|

Miło nam poinformować, że Gmina Zawoja bierze udział w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski w kategorii Najpiękniejsza Gmina Wiejska, który organizowany jest przez portal informacyjny M jak Małopolska.
 
Organizatorzy podzielili całą Małopolskę na osiem regionów, dzięki czemu w każdym tygodniu (rozpoczynając od 4 maja) czytelnicy mogą wybierać dwie gminy z każdego regionu, które awansują do ścisłego finału. Obecnie, aż do 17 maja do godziny 21 można oddawać głosy na gminy wiejskie z regionu drugiego, a więc wchodzące w skład powiatu oświęcimskiego, wadowickiego i suskiego, wśród których jest także Zawoja. Do pozostałych gmin regionu drugiego, na które można oddawać aktualnie głosy należą: Brzeźnica, Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Lanckorona, Mucharz, Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów, Spytkowice, Stryszawa, Stryszów, Tomice, Wieprz oraz Zembrzyce.
 
Dwie gminy tego regionu, które otrzymają najwięcej głosów awansują do finałowego głosowania, które odbędzie się od 29 czerwca do 12 lipca.
 

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem portalu M jak Małopolska. Głosujemy do niedzieli 17 maja br. (do godziny 21:00).

Głos można oddać raz na 24 godziny, a to oznacza, że każdego dnia można na nowo wesprzeć swoją gminę.

Aby zagłosować kliknij TUTAJ

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content