Aktualności|

Ostatni rok był dla nich bardzo pracowity. Zespół PotOCK poświęcił ten czas na stworzenie debiutanckiej płyty “Z PRĄDEM”, którą już niebawem podzielą się z szerszym gronem. Zanim jednak spotkamy się z nimi “na żywo”, zapraszamy na koncert online, podczas którego wybrzmią najpiękniejsze folkowo-rockowe dźwięki tworzone przez tych wyjątkowo zdolnych ludzi spod Babiej Góry.

To będzie magiczne wydarzenie! Po raz pierwszy zespół PotOCK zagra koncert LIVE, który będzie można oglądać na YouTube oraz na FB. Już 23 czerwca o godz. 20.00 na pięknej polanie, z niezwykłym widokiem na Babią Górę rozpocznie się koncert promujący ich debiutancką płytę “Z PRĄDEM”. Usłyszymy wszystkie piosenki z krążka, nad którym zespół pracował ponad rok. Sami muzycy przyznają, że z niecierpliwością i ekscytacją czekają na moment, w którym przyjdzie im podzielić się ze słuchaczami ich muzyką.

Choć pandemia nieco pokrzyżowała ich plany związane z tegoroczną trasą koncertową to takie spotkanie online z pewnością pozwoli nam popłynąć “Z PRĄDEM” PotOCK-u i dać się ponieść tej muzyce tworzonej przez ludzi, którzy z łatwością łączą folkowe dźwięki z nowoczesnym, mocnym brzmieniem gitary.

Na koncert zapraszamy 23 czerwca 2020 r. (wtorek) o godzinie 20:00 na:
kanał YouTube Zespołu PotOCK
profil Facebook Zespołu PotOCK

Bieżące informacje dotyczące koncertu można znaleźć TUTAJ.

Organizatorem koncertu jest Babiogórskie Centrum Kultury, które pozyskało fundusze na jego realizację z programu “Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury.

Animacje: Natalia Melzer
Fotografie: Łukasz Grudysz

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content