Aktualności|

Nasze życie zmieniło się nie do poznania. Jeszcze całkiem niedawno zamierzaliśmy witać wiosnę w zupełnie innych okolicznościach, planowaliśmy wspólne wycieczki, spotkania ze znajomymi, wypady na koncerty czy imprezy rodzinne. Tymczasem zostaliśmy w domach i to w nich spędzamy teraz znaczną część naszego czasu.

Choć my ograniczyliśmy swoje plany to przyroda wcale o tym nie myśli! Zawojski krajobraz budzi się do życia, nabiera kolorów, zapachów i dźwięków, które tak bardzo lubimy!

Mamy zatem propozycję! Poskładajmy ten nasz mały świat w tysiąc fotografii! Zróbmy to razem!

Niech każdy z Was pokaże nam, co widzi ze SWOJEGO OKNA – rzekę, las, ogród, Babią Górę, trzmiela na kwiatku, babcię i dziadka grzejących się na ławce, małe dziecko, które zawiera pierwszą przyjaźń z żukiem, ptaka na gałęzi i wpatrzonego w niego kota, sarnę próbującą dostać się do ogrodu… A może tym co widzicie są pozamykane sklepy, puste (a niegdyś tętniące życiem) ulice czy ludzi rozmawiających ze sobą na odległość.

Jaki obraz zamyka rama Waszego okna? Podzielcie się tym z nami, stwórzmy wspólny kolaż regionu „Widok z okna”! Może w przyszłości, gdy ten dziwny czas minie, wydamy album, który będzie znakiem naszej solidarności.

Jeśli ktoś z Was czuje, że ma mocniejsze pióro niż aparat zachęcamy do wysyłania felietonów, esejów, opowieści oraz wierszy.

Prace można wysyłać do 30 kwietnia 2020 r.:

– mailowo bck@zawoja.pl,
– poprzez aplikację Messenger na profil Babiogórskiego Centrum Kultury,
– w dyskusji w wydarzeniu lub w komentarzach do wydarzenia na profilu BCK

Najciekawsze prace nagrodzimy dobrymi pozycjami literackimi oraz grami planszowymi, wśród nagród znajdą się m.in. książki Olgi Tokarczuk, książki Remigiusza Mroza, książki Tolkiena, topowe książki dla dzieci, gry: Scrabble, Taboo, 5 Sekund i wiele innych.

OPRAWMY ZAWOJĘ W RAMĘ OKNA!!!!

 

 

Publikując/zgłaszając zdjęcie lub pracę literacką do konkursu autor oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu i akceptuje warunki w nim zawarte oraz akceptuje regulamin portalu Facebook.

REGULAMIN:

  1. Wystawiane zdjęcia i prace literackie muszą być wykonane przez osobę publikującą i zgodne z tematem konkursu.
  2. Zdjęcie lub praca literacka nie może naruszać praw osób trzecich, w tym autorskich praw osobistych i majątkowych osób trzecich lub dóbr osobistych osób trzecich.
  3. Odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich, które mogłyby być skierowane do organizatora, przyjmuje na siebie uczestnik konkursu.
  4. Zdjęcia i prace literackie należy wysyłać na adres: bck@zawoja.pl, Messengerem na profil Babiogórskiego Centrum Kultury, zamieszczać w dyskusji w wydarzeniu lub w komentarzach do wydarzenia na profilu BCK do 30 kwietnia 2020r.
  5. W konkursie może wziąć udział tylko jedno zdjęcie lub praca literacka od jednego autora.
  6. Zdjęcia i prace literackie nie mogą naruszać ogólnie przyjętych zasad etyki.
  7. W przypadku wstawienia więcej niż jednego zdjęcia lub pracy literackiej, organizator zastrzega sobie prawo do wyboru pracy konkursowej.
  8. Publikując/zgłaszając zdjęcie lub pracę literacką do konkursu autor wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Organizatora oraz ich przetwarzanie dla potrzeb konkursu, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).
  9. Publikując/zgłaszając zdjęcie lub pracę literacką do konkursu autor wyraża zgodę na nieodpłatne umieszczanie i publikowanie swojej pracy na stronie internetowej BCK w Zawoi, profilach internetowych zarządzanych przez BCK oraz w prasie, zgodnie z ustawą o prawach autorskich i prawach pokrewnych – Art.81 i 83.

Z uczestnikami konkursu kontaktować się będziemy przez e-maila (z osobami, które wyślą prace mailowo) lub przez FB.

 

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content