Data: 13/05/2023, (14:00),

Kategoria: Impreza,


,,Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek” – dziś 4 maja, w Dniu Strażaka, dniu imienin św. Floriana, ten strażacki etos wybrzmiewa jeszcze głośniej i piękniej.

Pragniemy złożyć Druhnom oraz Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Zawoja, powiatu suskiego, a także Państwowa Straż Pożarna – PSP, wyrazy podziękowania oraz uznania za Waszą służbę.

Dziękujemy za Waszą gotowość do niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi, a także za zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz życie lokalnej społeczności.

Życzymy wszystkim Druhnom i Druhom bezpiecznych powrotów z akcji, niewyczerpanej siły oraz mnóstwa wytrwałości, wyrozumiałości bliskich oraz samych sukcesów – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości Skawicy i Zawoi na Gminne Obchody Dnia Strażaka, które rozpoczną się o godz. 14.00 w dniu 13 maja 2023 r. na stadionie sportowym Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi.

Wspólnie świętujmy to ważne dla naszej lokalnej społeczności święto!

Babiogórskie Centrum KulturyZawoja. Kierunek z widokiemOSP KSRG Zawoja CentrumKSRG – OSP Zawoja DolnaOSP Skawica CentrumOSP Skawica Sucha GóraOchotnicza Straż Pożarna Zawoja PrzysłopOchotnicza Straż Pożarna Zawoja Górna OSP Zawoja Wełcza

Po szczegóły zapraszamy tutaj:

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content