Data: 24/02/2023, (17:00 - 19:00),

Kategoria: Impreza,


„ Ale cyrk” to widowisko cyrkowo-muzyczne w wykonaniu międzynarodowych artystów, którzy oczarują widownie swoimi umiejętnościami i prezencja sceniczną. Ich pokazy zapierają dech, bawią, wzruszają i inspirują. To wyjątkowa okazja zobaczenia ich na żywo, zanim dotarli do Zawoi występowali na scenach całego świata, w wielu projektach artystycznych. Wszyscy z sukcesami brali udział w telewizyjnych programach castingowych, „Mam talent” i innych. To też grupa sympatycznych, utalentowanych młodych ludzi. Warto się z nimi spotkać zaraz po występie lub w czasie warsztatów.
Może to być okazja do rozwoju swoich zainteresowań lub spróbowania czegoś nowego. Naszym celem jest zarażanie pozytywną energią, motywowanie do działania, chcemy uczyć bawiąc. Widowisko przeznaczone jest dla wszystkich grup wiekowych.
Bilety dostaniecie w siedzibie BCK oraz przez kupbilecik.pl. UWAGA! dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób możliwość zniżki 10% (tylko w siedzibie BCK).
Informacje: 33 8775 066
Wystąpią:
Aleksandra Klimasz – Akrobatka – Żonglerka – Handbalancer
Od dziecka zafascynowana sportem. W wieku 6 lat rozpoczęła swoją przygodę z akrobatyką sportową. Jest złotą i srebrną medalistką Mistrzostw Polski w kategorii trójek i dwójek kobiet. Po zakończeniu kariery akrobatycznej i ukończeniu studiów zaczęła występować w przedstawieniach cyrkowych na całym świecie m.in. w Chile, gdzie wygrała festiwal Cyrku Tradycyjnego Ameryki Południowej, a także w Wielkiej Brytanii, United States, Hiszpanii czy Malcie. Aleksandra w swoich akrobatycznych przedstawieniach emanuje pięknem i elegancją swoich ruchów, natomiast podczas żonglowania niesamowitą precyzją i energią.
FABIAN VASQUEZ (Chile)
Aktor Fizyczny – Żongler Doświadczenie Fabiana w sztukach cyrkowych rozpoczęło się 18 lat temu kiedy to odkrył żonglerkę, która później stała się jego specjalnością. W wieku 21 lat wstąpił do szkoły obrazu i gestu La Mancha, gdzie odkrył metodę teatralną Jacquesa Lecoqa. Te umiejętności i wiedza stworzyły wyjątkową kombinację sceniczną, którą dziś posługuje się Fabian. Ze swoimi autorskimi programami występował w krajach takich jak: Wyspy Karaibskie, Francja, Włochy, Hiszpania, Norwegia, Finlandia czy Rosja. Kreatywność, aktorstwo i żonglerka, a także jego wielka umiejętność budowania więzi z publicznością sprawia że jest on wybitnym artystą.
IGOR YASHA LEWANDOWSKI w kraju zwany też Sztukmistrzem z Lublina a na świecie Xtreme Yasha. Pasjonat niecodziennych środków sportu i transportu – poradzi sobie z jazdą na monocyklu jak i w locie na motoparalotni. Lubi, żonglować, śpiewać i grać na gitarze, ale jego niekwestionowanym atutem są magiczne sztuczki którymi przez ponad dekadę oczarował już tysiące widzów.
DAWID ZIOMAL ZIOMEK, który od 2006 roku zajmuję się freestyle football’em, czyli sztuką wykonywania trików z piłką. Dawid reprezentuje grupę R-Style, z którą wystąpił na żywo w półfinale IX edycji programu “Mam Talent”. Na swoim koncie ma ponad 1000 występów w 17 krajach przed takimi sławami jak m.in. Diego Maradona, Roberto Carlos czy Usain Bolt. W sportowej karierze stawał na podium 31 razy w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Jego pasją jest siłownia oraz break dance.
TINY BEAT (Czechy) popularny w swoim kraju beat-boxer. Tworząc rytmiczne kompozycje tylko za pomocą ust i mikrofonu łączy sprawność automatu perkusyjnego z ogromną wrażliwością muzyczną. Należy do światowej czołówki artystów swojego gatunku, TOP 16. Lubi łączyć swoją sztukę beatboxu z innymi, muzykami i artystami wszelkiego rodzaju. Jest pomysłowy i bywa zabawny, świetnie dogaduje się z publicznością na koncertach i warsztatach, również po polsku.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content