Aktualności|

Rusza pierwsza odsłona, letniej kampanii billboardowej promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce. Jej celem jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją na temat oferty turystycznej stworzonej na bazie projektów dofinansowanych ze środków unijnych oraz zachęcenie ich do letnich wędrówek i odkrywania Małopolski na nowo.

To jeden z elementów długofalowej strategii promocyjnej Funduszy Europejskich realizowanej przez Województwo Małopolskie i zarazem kolejny etap działań promujących rolę, jaką odgrywają środki unijne w walce z COVID-19 w regionie.

W lipcu na billboardach, citylihtach i plakatach w całej Małopolsce będzie można zobaczyć miejsca i obiekty, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę, planując trasy tegorocznych, letnich wędrówek po Małopolsce.

Wszystko po to, aby zupełnie na nowo rozbudzić w sobie ciekawość i zainteresowanie całym regionem. Zachęcamy do wypatrywania billboardów z miejscami idealnymi na wakacyjny wypoczynek. Może to właśnie w którymś z tych miejsc spędzisz tegoroczny urlop?

Szczegóły akcji można znale: www.rpo.malopolska.pl

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content