Aktualności|

Zawoja to miejsce, w którym spotykają się ze sobą ludzie przeróżnych talentów i pasji. Przyszedł czas, aby zebrać ich wszystkich w jednym czasie i miejscu, a także poznać ich twórczość, pokazać zdolności, które posiadają i… dobrze się bawić. Nadchodzi ZAWOJA FEST!

W tak dużej gminie znajdzie się miejsce dla każdego – fanów muzyki i tańca, sympatyków dawnych tradycji oraz gry na instrumentach dętych, miłośników sportowej rywalizacji czy posiadaczy talentów, o których nie śniło się nawet najstarszym babiogórskim góralom. Jak te talenty zebrać w jedno? Jak się nimi pochwalić. Odpowiedź jest prosta – ZAWOJA FEST. ZAWOJA FEST to festiwal zawojskiej kultury, muzyki, tańca i umiejętności, które kryją się w duszach mieszkańców gminy.

Wydarzenie odbędzie się już 3 sierpnia, a na scenie będą mieli okazję zaprezentować się takie zespoły jak: Juzyna, NIEBO JAK ŻURAW, Cieślica, PotOCK, Folkovi (dawny Świst) czy Zgórcy. Nie zabraknie również występów Babiogórskiej Orkiestry Dętej, Artystycznej Grupy Seniorów i zumby gold, a więc Zawojskich Złotek. Uczestnicy będą mogli dodatkowo skorzystać z animacji dla najmłodszych, dmuchańców, ścianki wspinaczkowej, a także gier i zabaw przygotowanych przez Babiogórski Park Narodowy.

Sobotnie świętowanie rozpoczniemy jednak na sportowo, w miejscu, które nieodzownie kojarzy się już rowerowym rajem, a więc na ścieżkach Babia Góra Trails. Wszystko za sprawą I Zawodów na torze pumptrack o puchar Wójta Gminy Zawoja. Kto okaże się najlepszym z najlepszych i zdobędzie najwyższe trofeum? Przekonamy się już w sobotę! Regulamin tego wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content