Data: 02/09/2023, (05:00 - 20:00),

Kategoria: Impreza,


Doceniamy takie inicjatywy i chętnie wspieramy.
W dnia 30 sierpnia – 3 września br. na trasach turystycznych pieszych górskich i rowerowych Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Wysokiego odbędzie się Turystyczna Sztafeta Osób Niepełnosprawnych ,,Z Knurowa Po Diablak”.
Uczestnikami wydarzenia będą osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie z terenu powiatu gliwickiego pod opieką wykwalifikowanej kadry turystycznej.
Przez 5 dni osoby niepełnosprawne pokonają ponad 200 km!
2 września sztafeta zawita do Gminy Zawoja a jej finałem będzie tzw. ,,Atak Szczytowy” na Babią Górę, przez Perć Akademików.
Po zejściu ze szlaków planowana jest integracja turystów niepełnosprawnych podczas festynu integracyjnego w ramach VII Rajdu Integracji Niepełnosprawnych w Zawoi Czatoża, na którą zaproszenie mają również Mieszkańcy naszej Gminy.
Szczegółowy harmonogram wydarzenia poniżej, a w nim m.in. oficjalne podpisanie dokumentu założycielskiego ,,Krąg Miłośników Zawoi”, występ Cieślica – Zawoja, wspólna zabawa.
Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do tego wyjątkowej inicjatywy. Trzymamy mocno kciuku za wszystkich uczestników rajdu.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content