Aktualności|

Wspomnień czar ujęty na fotografiach… Tak w kadrach wyglądało nasze wspólne góralskie kolędowanie Europie i Całemu Światu w Zawoi, podczas Święta Trzech Króli.

Na ten wyjątkowy dzień pod Babią Górą złożyło się wiele pięknych w swej formie i treści elementów: Msza Święta w Kościele pw. św. Klemensa w Zawoi Centrum, o której muzyczną oprawę zadbała Babiogórska Orkiestra Dęta, odczytanie przez Wójta Gminy Zawoja Marcin Pająk Deklaracji Górali Karpackich, Orszak Trzech Króli, który przemaszerował zawojskimi ścieżkami do Babiogórskie Centrum Kultury, gdzie odbył się wzruszający koncert kolęd, podczas którego wystąpili: Juzyna Zawoja, Cieślica – Zawoja, PotOCK, Goście z Ukrainy ,Grupa Nieformalna ,,Seniorzy spod Diablaka” oraz Świąteczny Band.

Dziękujemy tak licznie przybyłym Mieszkańcom Gminy Zawoja i Gościom za wspólne kolędowanie. Bez wątpienia było nas słychać w Europie i na Całym Świecie.

Zawoja. Kierunek z widokiemOravska Polhora #orszaktrzechkróli #kolęda #kolędapodBabiąGórą GLAN ART Pracownia Artystyczna

Fot. Karolina Glanowska

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content