Aktualności|

Jak świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości? Możliwości jest sporo! My jednak zachęcamy, aby dołączyć do akcji portalu Aktualne Warunki w Górach i wziąć udział w wydarzeniu „101 szczytów w 101 rocznicę”!

W całym kraju, równolegle, ludzie kochający piesze wędrówki zdobędą 101 polskich szczytów, w tym m.in. Jałowiec czy Babią Górę. Akcja ma na celu uczczenie w górski sposób 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz propagowanie spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, w ruchu.

Wydarzenie odbędzie się już po raz drugi, w dniach 9-11 listopada 2019 r. W tym roku organizator postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i w miarę możliwości posprzątać szlaki biegnące na wybranych 101 szczytów, jeśli tylko liście i śnieg na to pozwolą. W ubiegłym roku na szczytach spotkało się prawie 1000 osób i udało się im wspólnie zdobyć wszystkie wierzchołki wymienione w wydarzeniu. Czy uda się to i w tym roku? Okaże się już niebawem!

Chcesz dołączyć do zdobywania któregoś ze szczytów? Zapisz się do jego grupy na Facebooku! Jeśli nie posiadasz konta na Facebooku, napisz maila zgłoszeniem na adres: info@aktualnewarunki.pl.

Szczegóły i pełna lista szczytów na: http://www.aktualnewarunki.pl/101-szczytow/

Wydarzenie główne dostępne jest również na facebooku: https://www.facebook.com/events/314198182537672/

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content