Grażyna Józef Kozina

Grażyna Józef Kozina
16
Tak
tel. (33) 877 60 33, gsm: +48 606 656 109
Zawoja Wilczna, Zawoja
Zawoja Wilczna 2119, 34-222

Gospodarstwo agroturystyczne położone u stóp Babiej Góry, oferuje pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, TV, internet.

Pokój typu studio 3 osobowy – sypialnia, pokój dzienny,  łazienka, TV- sat. internet i aneks kuchenny. Drugi pokój typu studio 6 osobowy- dwie sypialnie, pokój dzienny TV-sat. internet aneks kuchenny. W budynku jest salonik dla dzieci wyposażony w gry i maskotki do zabawy, oraz odtwarzacz kaset. Posiadamy kuchnię z pełnym wyposażeniem do dyspozycji Gości.

Duży ogród z placem zabaw i basenem dla dzieci, miejsce na ognisko i grila, plac do gry w koszykówkę i siatkówkę.W odległosci 50 metrów od gudynku jest polana nad rzeką. W pobliżu wiele szlaków turystycznych.

Zima największą atrakcję stanowią wyciągi narciarskie orczykowe o różnej długości oświetlone i naśnieżane oraz wyciąg krzesełkowy o długości 1500m. W pobliskiej szkole do dyspozycji lodowisko. Po pełnym dniu atrakcji zapraszają karczmy regionalne, do spedzenia miłego czasu przy degustacji potraw.

W pobliżu znajduje sie hotel SPA, który udostępnia wszystkim Gościom przebywającym w Zawoi basen kryty, saunę oraz gabinet odnowy biologicznej. Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w naszym gospodarstwie, gdzie znajdziecie Państwo miłą domową atmosferę.

Zapraszamy przez cały rok!

pokoje z łazienkami, apartamenty, telewizor w pokoju,
plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, miejsce do grilowania, parking

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Grażyna Józef Kozina

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content