Uroczysko pod BG

Uroczysko pod BG
14
Nie – kuchnia dla gości
tel. (33) 877 50 99, gsm: 604 978 667
Zawoja Policzne, Zawoja
Zawoja Policzne 1603, 34-222 Zawoja

Zawoja znajduje się w strefie klimatu umiarkowanego ciepłego o znacznej liczbie dni pogodnych i dużym nasłonecznieniu. Są to warunki pierwszorzędnej stacji klimatycznej i renomowanej miejscowości uzdrowiskowo – wypoczynkowej oraz turystycznej.
Obiekt ( Uroczysko Pod Babią Górą ) położony jest na wysokości 800 m. n.p.m. na południowym stoku góry Mosorny Groń, w osiedlu Zawoja Policzne Górne. Dom w stylu podhalańskim oddalony 400m od głównej drogi . Dojazd nawierzchnią utwardzoną przez las.

Z okien widok na pasmo Babiej Góry /1725m.n.p.m./ od przełęczy Krowiarki do przełęczy Jałowieckiej. Od domu szczyt Babiej Góry ,Diablak w linii prostej oddalony jest o ok. 2 km. Położenie nad potokiem daje w dni upalne powiew orzeźwiającego powietrza i koi do snu.

Otulina Babiogórskiego Parku Narodowego łączy się z domem. Największym atutem położenia obiektu to czystość powietrza i wody, sąsiedztwo lasu, wspaniałe krajobrazy gór, łąk, szum potoku, śpiew ptaków, spokój. Stwarza to pełne warunki do wypoczynku i oderwania się od zgiełku miejskiego. Bliskość wejść na szlaki prowadzące w Pasmo Babiej Góry, Policy i szereg innych. W pobliżu (ok. 200m.) wyciąg narciarski i kolej linowa “Mosorny Groń”.

Noclegi: pokoje 2, 3 i 4 – osobowe z łazienkami. Kuchnia i jadalnia do dyspozycji Miłych Gości. Woda z własnego ujęcia.

Doba rozpoczyna się o godz. 14:00 a kończy o godz. 12:00.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek
i wycieczki w góry Beskidu Żywieckiego,
życzymy udanego wypoczynku, pełnego niezapomnianych wrażeń.
Oczekujemy kontaktu telefonicznego lub pisemnego.

pokoje z łazienkami, parking

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Uroczysko pod BG

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content