Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

Babia Góra 
widok z Zawoi Składy

HomePARAFIEZawoja CentrumOgłoszenia parafialne

Zawoja Centrum - ogłoszenia parafialne

5 Niedziela Zwykła (10.02.2019r.)

Dziś (niedziela) o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Na tę Mszę św. zapraszamy również szczególnie uczniów z klas III, którzy przygotowują się do I Komunii św. Niech przyniosą ze sobą świece. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

W poniedziałek wspomnienie – Najśw. Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w swoich modlitwach o chorych i tych, którzy leczą i opiekują się chorymi.

We wtorek na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy uczniów klas VII, których do Sakramentu Bierzmowania przygotowuje Ks. Zbigniew. Po Mszy św. będą mieć spotkanie.

W środę o godz. 17.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja. Na tę Mszę św. zapraszamy uczniów z klas VIII, których do Sakramentu Bierzmowania przygotowuje Ks. Grzegorz. Po Mszy św. będzie dla nich spotkanie.

W czwartek święto Świętych Cyryla i Metodego, biskupów, patronów Europy.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej. W sobotę o godz. 16.15 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św.

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 40-sto godzinnego nabożeństwa według następującego porządku: 

  • Zaraz po Sumie do godz. 13.00 Koło Przyjaciół Radia Maryja.
  • Od godz. 13.00 do 14.00 wierni z Podpolic, Bębnów Górnych i Dolnych, z Obłaźnej i Chrabkowej.
  • Od godz. 14.00 do 15.00 wierni z obejścia Szczurki, Śmietany, Chowaniacy i Fujacy.
  • Od godz. 15.00 do 16.00 wierni od kościoła, Borowych, Piergiesów, Giertugów Górnych i Dolnych.
  • Od godz. 16.00 Adoracja w ciszy. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie zachęcamy do ich nabycia.

Zbliża się termin obchodów 200-lecia naszej parafii. Pragniemy wydać pamiątkową broszurę o historii parafii i pamiątkowy medal. W związku z tym w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. będzie składka na ten cel.

W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko wtorek, w czwartek po południu i w sobotę.

 


 4 Niedziela Zwykła (03.02.2019r.)

Dziś (niedziela) zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.

We wtorek wspomnienie – św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszy św. o godz. 7.00 pobłogosławienie chleba i wody oraz nabożeństwo ku czci św. Antoniego.

W środę wspomnienie – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. W tym dniu na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy uczniów z klas III z Gimnazjum, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Później będą mieć spotkanie.

W czwartek wspomnienie – bł. Klary Szczęsnej, dziewicy.

W piątek wspomnienie – św. Hieronima Emilianego, zakonnika.

W sobotę na Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych będzie w czwartek o godz. 16.15. Później będzie okazja do spowiedzi.

W sobotę po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 spotkanie komitetu przygotowującego jubileusz 200-lecia naszej parafii.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej. Również na tę Mszę św. zapraszamy uczniów szkół podstawowych, a szczególnie z klas III z całej parafii, którzy przygotowują się do I Komunii św. Prosimy, by uczniowie klas III przynieśli świece. Po Mszy św. będzie spotkanie rodziców.

W piątek kancelaria parafialna wyjątkowo nie będzie czynna.

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy kolędę, czyli odwiedziny duszpasterskie. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim za miłe i serdeczne przyjęcie oraz za ofiary, z których część jak co roku przeznaczyliśmy na potrzeby Archidiecezji. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Nastąpiła zmiana odnośnie odwiedzin z Komunią św. Wyjątkowo będziemy odwiedzać w czwartek 7 lutego od godz. 10.00 od kościoła w dół, natomiast w sobotę od godz. 9.00 od góry do kościoła.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

 


 

 

Aktualizacja: niedziela, 10, luty 2019 08:31

Reklama

Pod Diablakiem

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Biuletyn Urzędu Gminy