Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

Babia Góra 
widok z Zawoi Składy

HomeIMPREZYNajbliższe imprezyImprezy 201825 kwietnia - Talenty Małopolski 2018 - kolejność występów

25 kwietnia - Talenty Małopolski 2018 - kolejność występów

Pliki do pobrania:

  • Regulamin - [PDF]
  • Karta zgłoszenia - formy muzyczne - [PDF]  [DOC]
  • Karta zgłoszenia - formy taneczne - [PDF]  [DOC]

 

 

Kolejność występów tanecznych Talentów Małopolski 2018

Kolejność występów tanecznych Talentów Małopolski 2018
Rozpoczęcie: 9:30

1. Jan Szafran – Elita Maków Podhalański
2. Oliwia Zmiertka – Elita Maków Podhalański
3. Gabriela Janczura, Ewelina Jaromin – Elita Maków Podhalański
4. Red Team – Elita Maków Podhalański
5. The Gingers – Elita Maków Podhalański
6. Red Lips – Elita Maków Podhalański
7. Oliwia Biedrawa, Aleksandra Białończyk – Szkoła Podstawowa w Grzechyni
8. Marcelina Kowalska, Antonina Głuc – Szkoła Podstawowa w Juszczynie
9. Martyna Pawlik – Szkoła Podstawowa w Naprawie
10. Olga Janiczak, Aleksandra Majchrzak – Szkoła Podstawowa w Łętowni
11. Emilia Starowicz, Alicja Hanusiak, Wiktoria Bierówka – Szkoła Podstawowa w Łętowni
12. Aleksandra Sala – Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej
13. Jadwiga Onuszko – Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej
14. Amelia Mlak – Szkoła Podstawowa w Zachełmnej
15. Julia Stypuła – Szkoła Podstawowa w Zachełmnej
16. Klaudia Ficek – Szkoła Podstawowa w Skawicy
17. Sylwia Ceremuga – Szkoła Podstawowa w Skawicy

Kolejność występów muzycznych Talentów Małopolski 2018
Rozpoczęcie 12:00

1. Zuzanna Maria Ocieczek – Szkoła Podstawowa w Wieprzcu
2. Dziecięcy Zespół Muzyczny „Rytm” – Szkoła Podstawowa nr 1 w Makowie Podhalańskim
3. Martyna Majda – Szkoła Podstawowa w Łętowni
4. Katarzyna Jochymek – Szkoła Podstawowa w Łętowni
5. Emilia Jopek – Szkoła Podstawowa w Naprawie
6. Dominika Przetocka – Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie
7. Artur Warta – Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej
8. Jakub Brzozowski (Zjaw) – Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej
9. Paulina Kanik – Szkoła Podstawowa nr 1 w Budzowie
10. Angelika Prymula, Wiktoria Sala, Kornelia Pająk – Szkoła Podstawowa w Bieńkówce
11. Marzena Chowewa, Jagoda Sarna – Szkoła Podstawowa w Bieńkówce
12. Natalia Chromy – Szkoła Podstawowa w Bieńkówce
13. Zuzanna Kozina – Skawica
14. Aleksandra Chorąży – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawicy
15. Julia Dyrek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawicy
16. Paulina Matulak, Oliwia Kosek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawicy
17. Joanna Ficek, Katarzyna Surzyn – Skawica
18. Zespół „Jagódki” – Szkoła Podstawowa w Marcówce
19. Karolina Wajdzik – Szkoła Podstawowa w Śleszowicach
20. Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Śleszowicach – Szkoła Podstawowa w Śleszowicach
21. Ewelina Pilszak – Marcówka
22. Weronika Wajdzik – Szkoła Podstawowa w Tarnawie Dolnej
23. Dagmara Stypuła – Szkoła Podstawowa w Tarnawie Dolnej
24. Fantazja – Zespół Szkół w Zembrzycach
25. Angelika Sobaniak – Zespół Szkół w Zembrzycach
26. Łucja Trybała – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoi
27. Anna Wilczyńska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zawoi Wilcznej
28. Mateusz Front – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zawoi
29. Michał Sałaciak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zawoi
30. Małgorzata Iciek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zawoi
31. Artur Dudoń – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zawoi

Biuletyn Urzędu Gminy

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem