Polish English German Norwegian

 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Trasa zjazdowa

HomeImprezy 201520 maja - Podbabiogórskie Posiady. Kolejność występów

20 maja - Podbabiogórskie Posiady. Kolejność występów

 

Kolejność występów w Konkursie Gawędziarzy, Śpiewaków i Instrumentalistów Ludowych „Podbabiogórskie Posiady”
Zawoja 20 maja 2015


Od godz. 9.30
1.    Marfiak Marzena – Bystra-Sidzina
2.    Stopa Irena - Jordanów
3.    Wojtanek  Helena - Jordanów
4.    Grupa Śpiewacza Młodzieżowa Żeńska – Skawica
5.    Marek Wojciech - Skawica
6.    Grupa Śpiewacza Żeńska Młodzieżowa - Stryszawa
7.    Polak Paweł - Skawica
8.    Chrząszcz Agata - Stryszawa
9.    Ficek Łukasz - Skawica
10.    Hołczyńska Józefa – Skawica

Ok. godz. 10.45
11.    Gigoń Szymon - Zawoja
12.    Dziecięca Grupa Śpiewacza - Budzów
13.    Łuczak Szczepan - Budzów
14.    Młodzieżowa Grupa Śpiewacza Żeńska - Budzów
15.    Kubuszek Krzysztof - Budzów
16.    Lenik Gabriela - Budzów
17.    Grupa Śpiewacza „Zawojanki” - Zawoja
18.    Chowaniak Władysława - Zawoja
19.    Kosek Irena – Zawoja

Ok. godz. 12.30
20.    Kowalska-Wicherek Anna – Maków Podhalański
21.    Krzak Józef - Śleszowice
22.    Ceremuga Natalia - Juszczyn
23.    Guzik Samuel - Juszczyn
24.    Męska Grupa Śpiewacza „Zbyrcok” – Juszczyn
25.    Bojęś Weronika – Juszczyn
26.    Jabcoń Wojciech – Juszczyn
27.    Ceremuga Faustyna – Juszczyn
28.    Woźny Gabriel – Juszczyn
29.    Bisaga Izabela – Juszczyn
30.    Mosur Jakub – Juszczyn

Ok. godz. 13.30
31.    Zajda Karol – Juszczyn
32.    Grupa Śpiewacza „Nasza Skawica” – Skawica
33.    Młodzieżowa Grupa Śpiewacza „Juzyna” - Żeńska – Zawoja
34.    Kubasiak Maciej – Sucha Beskidzka
35.    Polak Sabina – Sucha Beskidzka
36.    Jurzak Jakub – Sucha Beskidzka
37.    Kubasiak Wojciech – Sucha Beskidzka
38.    Żeńska Grupa Śpiewacza „Mioduszyna” - Zembrzyce
39.    Mięso Maciej – Sucha Beskidzka
40.    Heldt Maria – Zembrzyce

Pod Diablakiem

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Biuletyn Urzędu Gminy