Polish English German Norwegian

 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Trasa zjazdowa

HomeImprezy 201529 kwietnia - Talenty Małopolski

29 kwietnia - Talenty Małopolski

 

Kolejność występów Talenty Małopolski – Formy Taneczne

Od godz. 9.30

  1. HARD WORK – Jordanów
  2. Barbara Hujda – Zawoja
  3. Oskar Krzeszowiak – Maków Podhalański
  4. Atomowy Duet – Maków Podhalański
  5. BLACK&WHITE – Maków Podhalański
  6. NUTELLA – Stryszawa
  7. Patrycja Mikołajek – Tarnawa Dolna
  8. Maria Pomietło – Tarnawa Dolna
  9. Krzysztof Michalik, Jakub Kołacz, Damian Prymula – Bieńkówka

Kolejność występów Talenty Małopolski – Formy Muzyczne

Od godz. 11.00

  1. SEKSTET SAKSOFONOWY „GÓRSKI BAND” – Stryszawa
  2. Duet Agnieszka Wydra i Damian Janik – Maków Podhalański
  3. Bartłomiej Polak – Białka
  4. Alicja Bałos – Wieprzec
  5. Zuzanna Ocieczek – Wieprzec
  6. Dziecięcy Zespół Muzyczny „Maluchy” – Maków Podhalański
  7. Anna Koper – Maków Podhalański
  8. Gabriela Bogacz – Juszczyn
  9. Mariola Miśkowiec – Kojszówka
  10. Natalia Kłoda – Kojszówka
  11. Weronika Łukawska – Maków Podhalański
  12. Klaudia Białończyk – Sucha Beskidzka
  13. Sabina Polak – Sucha Beskidzka
  14. Monika Temka – Sidzina
  15. Weronika Mazur – Zawoja
  16. Magdalena Denis – Zawoja
  17. Mateusz Front – Zawoja
  18. Aleksandra Tereszkiewicz i Michalina Mazur – Zawoja
  19. Lilianna Polak – Skawica
  20. Alicja Wilczyńska - Zawoja
  21. Sabina Ruszkiewicz – Skawica
  22. Karolina Mazur – Zawoja
  23. Angelika Migas – Osielec
  24. Wanessa Rapacz – Osielec
  25. Mariola Siepak – Osielec
  26. Feliks Teper – Jordanów
  27. Klaudia Miernik – Łętownia
  28. Kinga Wójcik – Osielec
  29. Justyna Kołodziejczyk – Łętownia
  30. Dominika Makuch – Łętownia
  31. Karolina Wajdzik – Śleszowice
  32. Emilia Mirocha – Marcówka
  33. Aleksandra Szczygieł – Tarnawa Dolna
  34. Weronika Wajdzik – Tarnawa Dolna
  35. Antonina Stopa – Zembrzyce
  36. Angelika Sobaniak – Zembrzyce
  37. Zespół Gitarowy – Śleszowice
  38. Zespół „Jagódki” – Marcówka
  39. Zespół „Fantazja” – Zembrzyce
  40. Roksana Pieronkiewicz – Palcza
  41. Natalia Kardaś, Faustyna Liszka – Palcza
  42. Aleksandra Tondyra – Bieńkówka
  43. Maria Chromy – Bieńkówka
  44. Paulina Kanik – Budzów
  45. Wiktoria Chorąży – Budzów
  46. Natalia Kruźlak – Jachówka
  47. Zespół „FERMATA” – Jachówka

Pliki do pobrania:

  • Regulamin - [PDF]
  • Karta zgłoszenia - formy muzyczne - [PDF]  [DOC]
  • Karta zgłoszenia - formy taneczne - [PDF]  [DOC]

DODATKOWE INFORMACJE:

Adrian Kulik - dyrektor Festiwalu
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
32-410 Dobczyce,
ul. Szkolna 43
tel. 792 823 382
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.talentymalopolski.pl

Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi
34-222 Zawoja
tel. 33 877 50 66, fax. 33 877 69 49
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Reklama

Pod Diablakiem

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Biuletyn Urzędu Gminy