Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Stacja Górna

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2019Premiera teledysku zespołu POTOCK! (video)

Premiera teledysku zespołu POTOCK! (video)

Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale i łączy ludzi, którzy swoje pasje potrafią przemienić w najprawdziwsze złoto. Takim złotem z pewnością jest zespół POTOCK, który bez rzeczonej miłości z pewnością nigdy by nie powstał. Prężny rozwój i ciężka praca sprawiły, że już teraz mogą pochwalić się nie tylko płytą, ale i pierwszym teledyskiem. 

Wszystko rozpoczęło się od widowiska „Pamiętnik Babiej Góry” (reż. Arkadiusz Ziętek), w którym folk miał się na moment zderzyć z mocnym, rockowym brzmieniem. To chwilowe połączenie, za którym stała grupa ludzi z Zawoi i okolic okazało się jednak strzałem w dziesiątkę. Zespół zaczął koncertować, nagrywał płytę i pracował nad kolejnymi utworami. Premiera płyty, która odbyła się 9 grudnia 2018 r., a krążek z tą nietuzinkową muzyką trafił i nadal trafia pod kolejne strzechy. 

Tę dobrą passę zespół przypieczętował koncertem, który odbył się w Zawoi pod koniec 2018 r. Podczas niego muzycy zbierali pieniądze na nagranie profesjonalnego teledysku. Ich starania zostały docenione, a chętnych do wsparcia tej inicjatywy nie brakowało. Dzięki temu od 20 marca 2019 r. POTOCK może już pochwalić się profesjonalnym klipem ukazującym nie tylko piękno ich muzyki, lokalną społeczność, ale i okolicę, w której to wszystko się zaczęło...

Fot. Łukasz Grudysz

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy