Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine


Babia Góra
widok z OW Hanka
w Zawoi Składy

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2018„Zimą w Małopolsce” - relacja "na żywo" z Zawoi (TVP3)

„Zimą w Małopolsce” - relacja "na żywo" z Zawoi (TVP3)

Jak co roku w okresie zimowym i tym razem planujemy kolejną transmisję na żywo z Zawoi w TVP. W związku z planowaną realizacją programu „Zimą w Małopolsce” Urząd Gminy w Zawoi zachęca Przedsiębiorców do partycypacji w kosztach i zaprasza do czynnego udziału w tym przedsięwzięciu promującym Gminę Zawoja na antenie TVP.

Program będzie okazją do promocji nie tylko Gminy Zawoja, ale przede wszystkim zaproszeniem dla turystów i promocją Państwa działalności. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie deklaracji współpracy do 31 grudnia br.

Program, którego formułą jest promocja turystyczna Gminy Zawoja w transmisji - wejściach „na żywo”, będzie miał miejsce w sobotę 19 stycznia 2019r. na antenie Ogólnopolska – TVP3 Regionalna oraz na antenie TVP Kraków.

Szczegóły programu:

  • aktywny udział w wejściach na żywo (10-12 minut każde z wejść)
  • 4 wejścia TVP3 Ogólnopolska (wszystkie Ośrodki Regionalne)+ emisja bilbordów sponsorskich np. Gmina Zawoja+sponsor, emisja (przed i po każdej z transmisji), tj. logo oraz nazwa firmy
  • 2 wejścia TVP3 Kraków + emisja bilbordów/billboardu sponsorskich (przed i po każdej z transmisji), tj. logo oraz nazwa firmy
  • emisja 5 zwiastunów programu TVP3 Kraków + emisja billboardów sponsorskich

Serdecznie zapraszamy do promocji Naszej Gminy Urząd Gminy Zawoja.

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy