Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Stacja Górna

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2018InCampo - dołącz do grona gospodarzy

InCampo - dołącz do grona gospodarzy

Wystarczy się rozejrzeć i powędrować wzrokiem po okolicy, w której mieszkamy. Wokół pełno jest miejsc idealnych ku temu, aby rozbić namiot - ale czy aby na pewno są one bezpieczne?  Pan Wojciech Groń wraz z kolegą opracowali nową koncepcję, dzięki której tanie podróżowanie stanie się jeszcze łatwiejsze i przede wszystkim obarczone mniejszym ryzykiem.

Idea, która przyświeca projektowi ma dwoisty wymiar. Pierwszy z nich, to zlokalizowanie bezpiecznych miejsc do rozbicia namiotu i informowanie o nich wszystkich podróżników. Autorzy projektu chcą, aby każdy niskobudżetowy turysta w łatwy sposób mógł takowy nocleg zlokalizować – tworzą, mówiąc w największym skrócie - spis takich miejsc.   

Drugi wymiar, to danie szansy każdemu właścicielowi ogrodu do zarabiania na nim. Jak? Wynajmując swój ogród! Grupa tworząca cały projekt nazywa się InCampo i stanowi nowy rynek kooperacji między ludźmi. 

Autorzy pracują nad nowym produktem przez co ciągle się czegoś uczą i rozwijają. Na wagę złota jest dla nich każda uwaga i opinia. Zachęcamy do udzielania wskazówek twórcą poprzez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub też profil na fb: InCampo. Zdecydowanych Państwa,  którzy chcą dodać informacje na temat swojego ogrodu odsyłamy na stronę www.incampo.pl, gdzie w łatwy sposób można się zarejestrować i dodać informacje na temat własnego ogrodu. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współtworzenia społeczności najemców i odkrywców.

 

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy