Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Stacja Górna

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2018Babiogórcy w sercu i na zdjęciach - konkurs #mysombabiogorcy

Babiogórcy w sercu i na zdjęciach - konkurs #mysombabiogorcy

Hale pełne owiec, barwne stroje górali, niesamowite widoki ze szczytów gór, niebanalne tradycje – kultura babiogórców pełna jest skojarzeń. Dla każdego człowieka może ona oznaczać coś zupełnie innego. Jedno jest jednak pewne – to sfera, która potrafi zachwycić, zawładnąć ludzkim sercem, a nawet i duszą!

34. Babiogorska Jesień to dobra okazja ku temu, aby wyrazić, z czym kojarzy nam się Podbabiogórze, żyjący tu ludzie, a także kultura i tradycje babiogórców. Jak to zrobić? Wystarczy wziąć udział w konkursie #mysombabiogorcy!

Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które związane jest z kulturą górali babiogórskich, gminą Zawoja, jej mieszkańcami czy też tradycjami związanymi z tym regionem. Dodając zdjęcie należy w jego opisie zawrzeć hashtag #mysombabiogorcy. 

Najbardziej oryginalne i korespondujące z tematyką konkursu zdjęcia będą wyświetlane na telebimach podczas 34. Babiogórskiej Jesieni, wyróżnione na stronie www.zawoja.plwww.bck.zawoja.pl, a także profilu @gminazawoja na Instagramie, a zwycięska trójka otrzyma nagrody książkowe. 

Konkurs trwa do 15.09.2018 r. do godziny 23.59.

Informacja o nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie www.zawoja.plwww.bck.zawoja.plw terminie do 25.09.2018 r., a zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostaną nagrodzeni podczas 34. Babiogórskiej Jesieni.

Regulamin jest dostępny na stronie www.zawoja.pl oraz w siedzibie Babiogórskiego Centrum Kultury w Zawoi.

Pokażcie, z czym kojarzy Wam się hasło #mysombabiogorcy.

Konkurs wspierany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

 

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy