Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Stacja Górna

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2018Weekend pełen atrakcji

Weekend pełen atrakcji

Przed nami weekend pełen niespodzianek. Na mieszkańców gminy Zawoja i gości przybyłych pod Babią Górę czeka mnóstwo atrakcji. Co spotka nas na Chodniku Zbójnickim? Do których hitów z lat ’70, ’80 czy ’90 tańczy się najlepiej i kto zmierzy się ze sobą podczas wielkiego meczu charytatywnego? Sprawdźcie sami!

W najbliższą sobotę, a więc 7 lipca, w Skawicy odżyją dawne zbójnickie opowieści, a na boisku zmierzą się ze sobą Maryny i Harnasie. Wszystko za sprawą zbójowania, które rozpocznie się od występu zespołu regionalnego. Sporo emocji wiąże się jednak przede wszystkim ze wspomnianym meczem, w którym do wygrania będzie baryłka nektaru zbójników. Tego samego nektaru będą mogli także skosztować inni goście. Organizatorzy zadbali bowiem o bezpłatny poczęstunek. 

Konkursy z nagrodami, zabawy z Klubem Aktywnych Mam, gawędy i wieczorne tańce – ten wieczór będzie niezwykły! Z niecierpliwością czekamy również na informację, kto zwycięży w konkursie na frajerko i śwarnego zbója

Ten sam wieczór można również spędzić w rytmie piosenek z lat ’70, ’80 i ’90. To właśnie tymi hitami rozbrzmiewać będzie „Zawojska potupajka”. Do wspólnej zabawy zapraszamy od godziny 19:00. Niech skwerek w Zawoi Centrum roztańczy się na dobre. 

Niedziela to ważny czas dla wszystkich miłośników sportu i dobrej zabawy. To także dobry czas ku temu, aby nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. 

Tradycją stają się już mecze charytatywne, podczas których przedstawiciele Gminy Zawoja zmierzą się z pracownikami TVP3 Kraków. Poza sportowymi emocjami czeka nas również mnóstwo licytacji i zbiórka pieniędzy dla 11-letniego Krystiana ze Skawicy. Uczestnicy zabawy będą mogli też skorzystać z dmuchańców, obejrzeć pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego i zmierzyć się z wieloma innymi atrakcjami. Zaczynamy 8 lipca o godzinie 16:00. 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy