Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Stacja Górna

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2018Magia "Głębi ostrości" - Podbabiogórze uchwycone na fotografiach

Magia "Głębi ostrości" - Podbabiogórze uchwycone na fotografiach

Okazuje się, że głębi ostrości można szukać wszędzie - w domu i na zewnątrz, w trakcie kameralnych uroczystości i podczas wielkich eventów, na ziemi oraz w powietrzu. Doskonale wiedzą o tym uczestnicy konkursu fotograficznego, którzy 14 kwietnia w "Galerii na Uciechę" zostali nagrodzeni za swoje prace. 

Jury tegorocznej edycji konkursu „Głębia ostrości" miało naprawdę poważny problem, aby z tak wielu niezwykłych prac wybrać te najpiękniejsze. Jego członkowie zwracali więc uwagę na każdy szczegół nadesłanych zdjęć. Wszystko po to, aby podczas uroczystego wernisażu wyróżnić najlepszych fotografów. Ich zdjęcia stały się częścią pięknej pokonkursowej wystawy, którą zobaczyć może każdy, kto zawita pod Babią Górę. 

Zawojska „Galeria na Uciechę" do 20 czerwca 2018 r. wypełniona będzie blisko 60. pięknymi fotografiami wykonanymi przez mieszkańców oraz miłośników gminy Zawoja. Podziwiając te niepowtarzalne momenty uchwycone okiem fotografów można nie tylko docenić ich kunszt, ale na nowo zakochac się w Podbabiogórzu. „Babiogórski krajobraz” to jednak tylko jedna z kategorii, w jakiej uczestnicy mogli zgłaszać swoje fotografie. Poza pięknymi krajobrazami można również oglądać prace w kategoriach „Ludzie Gór" oraz „Ważne wydarzenia wokół Babiej Góry”.

Więcej informacji o konkursie oraz listę nagrodzonych można znaleźć tutaj, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do „Galerii na Uciechę". 

Pod Diablakiem

NOWY NUMER
JUŻ W SPRZEDAŻY
WIOSNA 2019

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Biuletyn Urzędu Gminy