Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

Babia Góra 
widok z Zawoi Składy

Uczta dla Malucha

Dnia 4 listopada br. w Zespole Szkól w Zawoi Wilcznej odbyło się spotkanie z p. Wiesławem Drabikiem – twórcą literatury dziecięcej. Jego zasadniczym celem była promocja czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów naszego Zespołu oraz popularyzacja twórczości wyjątkowego „pisarza”.

Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i jest efektem partnerskiej współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Zawoi.

Spotkanie z p. Wiesławem wywarło na naszych milusińskich ogromne wrażenie. „Łatwy” przekaz, miła atmosfera, swoboda w nawiązywaniu relacji – wszystko to sprawiło, że dzieci bardzo spontanicznie reagowały na pytania ze strony prowadzącego, bawiły się rymem i skojarzeniami, chętnie uczestniczyły w intelektualnych potyczkach słownych.

Jesteśmy przekonani, że bezpośrednie zetknięcie z twórczością p. Drabika przyczyni się do tego, że nasi wychowankowie z entuzjazmem sięgną po kolejną książkę, że w czytaniu odnajdą przyjemność, której do tej pory nie doświadczyli.

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy