Kamery OnLine

Babia Góra
widok z Zawoi Składy

Zawody strzeleckie

13 listopada po raz siedemnasty, odbyły się otwarte Zawody Strzeleckie z Broni Pneumatycznej o Puchar Prezesa UKS „Zawojak” organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Zawojak” oraz Koło Ligi Obrony Kraju w Zawoi. W zawodach wzięło udział 38 strzelców.

Wśród dziewcząt z gimnazjum najlepsze okazały się Pawowicz Paulina, Budny Zofia i Matyja Dorota. Najliczniejszą grupę stanowiły kobiety +15 lat. W tej kategorii najlepszą okazała się Aneta Wątlikiewicz, druga była Bara Magdalena a trzecia Anna Mruk. W kategorii chłopcy szkoła podstawowa zwycięzcą został Szewczyk Bartłomiej, drugie miejsce zajął Stasik Łukasz a trzecie Kudzia Sas Szymon. Najlepszym gimnazjalistą okazał się Spyrka Karol, drugim był Burger Oskar a trzecim Rak Damian. Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Kowalcze Tadeusz, drugie Rosiński Jacek a trzecie Marek Daniel.