Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

Babia Góra 
widok z Zawoi Składy

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2015Nasi przyjaciele Belgowie

Nasi przyjaciele Belgowie

3 lipca na terenie Gminnej Informacji Turystycznej w Zawoi Wilcznej, odbyło się spotkanie przedstawicieli koła Przyjaźni Polsko-Belgijskiej CC BEL Pol z wychowankami Świetlicy Środowiskowej w Zawoi i filii w Skawicy oraz zespołem regionalnym Juzyna. Przybyli również przedstawiciele władz naszej gminy, wójt pan Marcina Pająk i radna pani Władysława Trybała.

Zaproszeni goście z Belgii aktywnie brali udział we wspólnych zajęciach z dziećmi, projektowali koszulki, którymi wymienili się na pamiątkę. Wychowankowie Świetlicy przygotowali krótkie występy artystyczne, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Wspólny piknik został zorganizowany przez Centrum Usług Turystycznych MOUNT TRIP, Świetlicę Środowiskową oraz Babiogórskie Centrum Kultury. Celem spotkania było poznanie się i dobra zabawa, ale przede wszystkim chcieliśmy wyrazić wdzięczność i podziękować członkom Koła Przyjaźni za wyjątkowe zaangażowanie w sprawy naszej gminy, a w szczególności za hojność z jaką wspierają finansowo Świetlicę Środowiskową w Zawoi. Słowa uznania padły ze strony przedstawicieli władz. Na koniec spotkania dzieci obdarowały gości własnoręcznie zrobionymi upominkami i wszyscy razem bawili się przy muzyce zespołu Juzyna.

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy