Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine


Babia Góra
widok z OW Hanka
w Zawoi Składy

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2014Wystawa "Krajobraz światłem malowany"

Wystawa "Krajobraz światłem malowany"

„Krajobraz światłem malowany” - wystawa fotografii, obok których nie można przejść obojętnie, gra świateł, którą autor uchwycił w pracach wprost zachwyca.

W sobotę, 5 lipca w Informacji Turystycznej w Zawoi Wilcznej odbył się wernisaż tej niezwykłej wystawy Michała Sośnickiego. Autor jest rodowitym Krakowianinem, który  od kilku lat mieszka pod Babią Górą. Fotografią zajmuje się od 2008 roku, tematem przewodnim jego prac jest krajobraz, pejzaż i architektura. O swoich zdjęciach mówi: „Staram się fotografować wyjątkowe, magiczne chwile w moich ukochanych górach, ale nie tylko w nich… Często pokazuje świat nieco inaczej…”

Fotografie Michała Sośnickiego były nagradzane w wielu konkursach, m.in. National Geographic Polska - Nasze Karpaty 2014 - wyróżnienie; „Najpiękniejsza Góra Świata 6/2014” - fotografia znalazła się wśród 30 finałowych prac; „Skarby Małopolski 2014” - fotografie na wystawie pokonkursowej; „XIV Biennale Fotograficzne - Z dala od zgiełku... Beskidy w obiektywie 2013” - II miejsce; „Zabytki znane i nieznane - odkryj skarby kultury materialnej Podbabiogórza 2013” - I miejsce oraz prezentowane były na wielu wystawach pokonkursowych.

Serdecznie zapraszamy na wystawę od wtorku do niedzieli w godzinach 9.00-15.00 do Informacji Turystycznej w Zawoi Wilcznej przez cały lipiec.

Więcej o fotografiach i autorze: www.sosnicki.cba.pl

Fot. Bartosz Oczkowski

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy