Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

Babia Góra 
widok z Zawoi Składy

Powrót REKSIOSPEKCJI

W sobotnie popołudnie (22 marca) w Babiogórskim Centrum Kultury w Zawoi odbyło się kolejne spotkanie z Reksiem - ukochanym bohaterem dziecięcych bajek. Dzieci, które przybyły ze swoimi rodzicami mogły obejrzeć następne odcinki bajek z serii Reksio.

Po bajkowym seansie najmłodsi zaproszeni zostali do wspólnej zabawy przez sympatyczne Wolontariuszki Kultury, w tym czasie rodzice mogli spokojnie porozmawiać przy kawie. Na wszystkich czekały także słodycze oraz napoje.

W trakcie spotkania maluchy brały udział w zabawach, konkursach oraz wspólnym kolorowaniu bajkowych postaci. Radość i uśmiech gościły na twarzy najmłodszych przez cały czas trwania Reksiospekcji.

Chcemy bardzo podziękować Małgosi Szczurek, Kindze Brandys i Karinie Trzebuniak za wspaniałą zabawę z najmłodszymi uczestnikami spotkania. Rodziców zaś zachęcamy do uczestnictwa razem z dziećmi w takich przedsięwzięciach. Jest to doskonała okazja do rozwijania wyobraźni najmłodszych. Bajki wpajają pozytywne wartości, a dzieci doskonale się bawią.

Na zakończenie Reksiospekcji dzieci zaproszone zostały do wspólnej fotografii z Reksiem oraz naszymi Wolontariuszkami Kultury.

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy