Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

Babia Góra 
widok z Zawoi Składy

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2014Turniej hokejowy na Białym Orliku

Turniej hokejowy na Białym Orliku

Drugi Turniej Hokejowy już za nami. Już od grudnia zeszłego roku na lodowisku w Zawoi Wilcznej każdy mógł spróbować swoich sił szlifując technikę jazdy na łyżwach. Amatorzy tego zimowego sportu podnoszą swoją kondycję mając przy tym nie lada frajdę. Kto zdążył już potrenować mógł dziś spróbować swoich sił gry w hokeja.

W sobotę (8 marca) do boju na płycie lodowiska stanęły cztery drużyny, by rywalizować ze sobą o zwycięstwo i Puchar. Piękne słoneczne popołudnie Dnia Kobiet wszystkim biorącym udział w turnieju dodawało energii i dobrego humoru. Drużyny zawzięcie walcząc o zwycięstwo pokazały nie lada widowisko. W kategorii wiekowej szkół podstawowych puchar wywalczyła drużyna „Dzika Czwórka” z Zawoi (5:4). Drugie miejsce na podium zajęła drużyna „Suskie Hokeistki” z Suchej Beskidzkiej. W kategorii łączonej open dorośli i gimnazjum zwyciężyła drużyna o nazwie „Czemu ja… ?”(3:2), natomiast drugie miejsce przypadło drużynie „OSP Zawoja Centrum”. Wszyscy otrzymali gorące brawa owacje i doping publiczności. Na wyróżnienie zasłużyła zawodniczka Kasia Kozina, będąc w znakomitej formie i dyspozycji w rozgrywkach tego dnia.

Organizatorzy turnieju hokejowego Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi oraz Pizzeria & Pub Fantazja bardzo dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w tym niecodziennym widowisku. Dziękujemy zawodnikom za bezpieczną grę a przede wszystkim zdrową sportową rywalizację i dobrą zabawę.

Wyniki:

Grupa wiekowa: szkoła podstawowa

I miejsce drużyna „Dzika Czwórka”

 1. Dawid Bartyzel – kapitan
 2. Jakub Smyrak
 3. Tymoteusz Jezutek
 4. Jakub Mętel

II miejsce drużyna „Suskie Hokeistki”

 1. Kornelia Kulig – kapitan
 2. Amelia Kulig
 3. Michalina Chmiel
 4. Natalia Maciejowska

Kategoria łączona open: dorośli i gimnazjum

I miejsce drużyna „Czemu ja… ?”

 1. Kasia Kozina – kapitan
 2. Daniel Kozina
 3. Paweł Czarny
 4. Jakub Zwoliński

II miejsce drużyna „OSP Zawoja Centrum”

 1. Paweł Kozina – kapitan
 2. Wojciech Gloger
 3. Tomasz Malik
 4. Artur Kozina

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy