Podziękowania rodziców Julianka

Kilka tygodni temu zapytaliśmy Państwa, czy zechcielibyście pomóc naszej małej, chorej ISKIERCE Juliankowi? Czyniliśmy to z wielką wiarą, że wyciągniecie do Niego pomocną dłoń. Jednak wszystko, co się potem wydarzyło, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania……

Pragniemy powiadomić naszych KOCHANYCH POMAGACZY, że się UDAŁO!!!

 

Na koncie Julianka w Fundacji Cor Infantis uzbierały się pieniążki na planowaną operację.

Dzisiaj wiemy, że przyczyniło się do tego faktu wiele pomocnych dłoni. Oddaliście Wasze serca po to, by chore serce Julianka mogło dalej bić. Wasza ofiarność nie miała końca.

Dlatego z całego serca pragniemy podziękować DARCZYŃCOM, którzy wsparli nas w tym etapie walki o życie naszego syna Juliana – począwszy od osób indywidualnych przekazujących datki, nieraz przekraczające ich możliwości, poprzez firmy, wspólnoty parafialne, świeckie instytucje publiczne, media, zespoły muzyczne, orkiestry, wokalistów, którzy w różny sposób pomagali w akcji zbierania funduszy na operację serduszka, do osób organizujących, sponsorujących i biorących udział we wszelkiego rodzaju koncertach, festynach, występach, kolędowaniach, maratonach fitness, aukcjach internetowych. Dziękujemy także za 1% podatku dochodowego. Nie zapomnimy również o wsparciu duchowym, bez którego byłoby nam bardzo trudno przetrwać.

Termin operacji serduszka został wyznaczony na początek marca 2014, dlatego bardzo bylibyśmy wdzięczni, gdybyście KOCHANI nadal pamiętali o Julianku i otaczali go modlitwą.

Życie człowieka jest wartością najwyższą. Wymaga troski i ciągłej walki o nie.

Pomóżcie sercu Julianka, by mogło jeszcze mocniej kochać, aby ten uśmiech na jego buzi, był zawsze tak promienny, jak na tym zdjęciu, bo tylko w ten sposób on dziś może odwdzięczyć się WAM za DOBRO, które jest w WAS.


Wdzięczny Julianek z Rodziną