Spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów

W środę 8 stycznia 2014 r. odbyło się spotykanie emerytów i rencistów z gminy Zawoja. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. odprawioną przez ks. Bogusława Targosza - proboszcza parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Zawoi Górnej. Następnie wszyscy uczestnicy corocznego spotkania przenieśli się do Domu Wczasowego „Diablak”, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2014 Roku.

Przy wspólnym stole, razem z emerytami i rencistami zasiedli: zastępca wójta gminy Alina Kuś, przewodniczący rady gminy Krzysztof Chowaniak, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi Zofia Dyrcz, ksiądz proboszcz parafii w Zawoi Górnej Bogusław Targosz, ksiądz proboszcz parafii w Zawoi Centrum Ryszard Więcek, kierownictwo BCK w Zawoi Anna Mazur i Piotr Jezutek.

W czasie  opłatkowego spotkania przy wspólnym kolędowaniu panowała miła noworoczna atmosfera. Dla naszych dostojnych seniorów wystąpił z tradycyjnym kolędowaniem zespół regionalny „Juzyna”. Wszystkim emerytom, rencistom i inwalidom, życzymy dużo dużo zdrowia, wiele radości w życiu, samych szczęśliwych dni oraz Błogosławieństwa Bożego.