Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

Wyciągi "Wojtek"
Zawoja Czatoża

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2012Spotkanie z projektantem mody

Spotkanie z projektantem mody

10 listopada 2012r. w Babiogórskim Centrum Kultury odbyło się już V spotkanie w ramach projektu Unii Europejskiej "Młodzież w działaniu". Na to spotkanie zaproszonymi gośćmi były: Pani Anna Niemczyk-Pilarz wykładowca Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) i jej absolwentka Pani Anna Walicka, młoda projektantka nagrodzona ZŁOTĄ NIKĄ w Polsce i w LUWR.

 

Podczas spotkania obie Panie bardzo ciekawie zaprezentowały temat PROJEKTANT MODY, omówiły szeroko wielo znaczeniowe pojęcie mody i znajomość tajników różnych zawodów związanych z Projektowaniem Mody.

Pokazane zostały 2 kolekcje najmodniejsze w tym sezonie oraz omówiono ważne dodatki takie jak torebki, biżuteria i buty, które miały ogromne zainteresowanie wśród naszej młodzieży, gdyż były inspirowane w drewnie ze szczególną oprawą skóry wykonanej dwustronnie i specjalną rzeźbą ręki ludzkiej na tyłach koturny owych butów. Młodzież zadawała też rozmaite pytania naszym gościom i z zainteresowaniem śledziła kolejne odpowiedzi i "drogę kariery" projektanta mody.

Pod Diablakiem

NOWY NUMER
JUŻ W SPRZEDAŻY
WIOSNA 2019

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Biuletyn Urzędu Gminy