Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine


Babia Góra
widok z OW Hanka
w Zawoi Składy

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2012Partnerstwo Lokalne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zawoi

Partnerstwo Lokalne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zawoi

7 sierpnia br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zawoi odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne dotyczące zawiązania współpracy w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Celem spotkania było zawarcie porozumienia na rzecz edukacji dzieci i młodzieży.

Na zaproszenie przybyli: Anna Miodyńska- trener Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, Anna Mazur- dyrektor BCK, Grażyna Trzebuniak - kierownik Świetlicy Środowiskowej, Katarzyna Fujak -przedstawiciel Babiogórskiego Parku Narodowego, Lidia Olesińska Dolech – prezes Stowarzyszenia KultArt oraz przyjaciel biblioteki Marta Ficek – Chmura.

Lucyna Malczyk, kierownik biblioteki, przedstawiła ideę współpracy partnerskiej oraz zaproponowała, aby jednym z działań  na rzecz edukacji dzieci i młodzieży była realizacja projektów z zakresu ekologii i regionalizmu w ramach programu „Aktywna Biblioteka”. W dalszej części spotkania odbyła się dyskusja.

Uczestnicy byli bardzo zainteresowani podjęciem współpracy z biblioteką. Zastanawiali się także nad innymi działaniami, które może zrealizować partnerstwo. Następne spotkanie zaplanowano na 10 września.

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy