Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine


Babia Góra
widok z OW Hanka
w Zawoi Składy

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2012Wizyta partnerska w Ustce

Wizyta partnerska w Ustce

W dniach 20 -22 lipca odbył się VI Ogólnopolski Zjazd Maskotek w Rowach  (gmina Ustka), na którym zaprezentowała się nasza gminna Maskotka – Głuszec DIABLOK oraz zespół Juzyna, który w tym roku obchodzi swoje 20lecie istnienia. Zarówno Głuszec jak i Juzyna zostali bardzo ciepło przyjęci podczas festiwalu.

Korowód maskotek, koncerty czy też odsłonięcie rzeźb naszych lokalnych twórców (Józefa Gawła oraz Józefa Mazura) to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na uczestników festiwalu w Rowach.

Gmina Ustka od zeszłego roku jest naszą gminą partnerską, współópraca zaowocowała już wyjazdem zawojskiej młodzieży nad morze oraz przyjęciem młodzieży z Ustki w Zawoi. Zapraszamy do obejżenia zdjęć z pobytu w Ustce.

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy