Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Stacja Górna

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2012Statuetka „Mądrej Gminy 2011” dla Zawoi

Statuetka „Mądrej Gminy 2011” dla Zawoi

Urząd Gminy Zawoja został laureatem konkursu „Mądra Gmina 2011”, organizowanego przez Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji. Zawoja otrzymała I miejsce w kategorii „Gminy Średnie” (7,5 tys. – 15 tys. mieszkańców).

Laureaci pierwszych miejsc.Statuetkę i dyplom odebrał w środę (7 marca) Tadeusz Chowaniak, wójt gminy Zawoja z rąk wojewody małopolskiego Jerzego Millera oraz Janusza Olesińskiego, dyrektora Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek i nagród odbyło się podczas Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski w Modlniczce. Nagrodą dla Zawoi są bezpłatne publikacje promocyjne w kwartalniku „MSTiA na Szlaku”.

Nagroda „Mądra Gmina” jest przyznawana gminom inwestującym w organizację szkoleń i konferencji dla pracowników samorządu, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców.

- Cieszę się, że jury doceniło ten aspekt funkcjonowania naszego urzędu i pracowników. Przywiązuję dużą wagę do profesjonalnego podejścia kadry samorządowej do pracy oraz podnoszenia jej kwalifikacji i umiejętności. I jak widać, zostaje to docenione – mówi Tadeusz Chowaniak, wójt Gminy Zawoja.


Laureaci tegorocznej edycji  Konkursu „Mądra Gmina”

Kategoria: Gminy duże

  1. Urząd Gminy Zielonki
  2. Urząd Gminy Gdów
  3. Urząd Miasta Rabka-Zdrój

Kategoria: Gminy średnie

  1. Urząd Gminy Zawoja
  2. Urząd Gminy Szczurowa
  3. Urząd Miejski Alwernia

Kategoria: Gminy małe

  1. Urząd Gminy Racławice
  2. Urząd Gminy Polanka Wielka
  3. Urząd Gminy Radziemice
 

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy